0

Prodej pozemků Praha-východ

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Praha-východ. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Praha-východ, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Praha-východ a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Praha-východ. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Praha-východ.

Aktuální nabídky (4)

Nabízíme ke koupi zemědělské v pozemky k.ú. Sedlčánky

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Čelákovice

Plocha pozemku: 11682m2

Nabízíme ke koupi zemědělské pozemky v katastrálním území Sedlčánky. K prodeji jsou pozemky ve výlučném vlastnictví a prodávaná výměra činí 11.682 m2. Zemědělské pozemky jsou zatíženy platným pachtovním vztahem. V případě zájmu kontaktujte makléře zakázky.

Sleva 26%
295 000,- Kč
219 000,- Kč

pozemek o výměře 1920 m2 v průmyslové zóně, kú. Čelákovice

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Čelákovice

Plocha pozemku: 1920m2

Exklusivně nabízíme rovinatý pozemek o výměře 1920 m2 (cca 64 x 30 m), který se nachází v komerční zóně v katastru obce Čelákovice, ul. Průmyslová. Dle územního plánu určen ke komerční zástavbě se zastavěností až 80% a 4 podlaží. Veškeré IS k dispozici....

Prodej, pole, 868 m2, Čelákovice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Čelákovice

Plocha pozemku: 868m2

Prodej pozemku - orné půdy o výměře 868 m2 v okrajové části Čelákovic. Vhodné jako dlouhodobá investice. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Prodej, stavební parcela, 679 m2, Čelákovice-Sedlčánky

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Čelákovice Sedlčánky

Plocha pozemku: 679m2

Prodej zasíťovaného pozemku 679m2, v lokalitě Praha-Východ Čelákovice-Sedlčánky. Jde o rovinatý pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi v zástavbě nových rodinných domů. Kompletní občanská vybavenost a výborná dostupnost autobusových a vlakových spojů...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 4.

Často hledané: