0

Prodej pozemků Praha-západ

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Praha-západ. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Praha-západ, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Praha-západ a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Praha-západ. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Praha-západ.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek pro bydlení, Davle, 9114 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Davle Sloup

Plocha pozemku: 9114m2

Nabízíme exkluzivní, rozsáhlý pozemek, k výstavbě několika rodinných domů anebo k výstavbě jednoho většího objektu k bydlení či podnikání ve vyhledávané lokalitě Davle – Sloup. Pozemek je situován na nejvyšším bodě této obce, v blízkosti lesa na velmi...

Prodej, les, Davle, 2586 m²

Zařazení: prodej pozemků les Davle Sloup

Plocha lesa: 2586m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej lesa v zajímavé lokalitě. Les se nachází mezi obcemi Sloup a Hvozdnice, asi 3 km od obce Davle. Lesík je v sousedství dvou chat a obdělávaného pole.Výborná investice pro budoucnost. Ev. číslo: 598471.

Prodej, zemědělská půda, Davle, 6561 m²

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Davle Sloup

Plocha pozemku: 6561m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pole v zajímavé a velice žádané davelsko-hvozdnické lokalitě. Pole sousedí s lesíkem a dalšími polnostmi.Přístup je po polní cestě. Ev. číslo: 598474.

prodej pozemku na RD Davle Sloup 1879 m2

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Davle

Plocha pozemku: 1879m2

Exkluzivní nabídka prodeje velkého pozemku /poslední pozemek/ na stavbu RD v k.ú Davle , lokalita Nad Orionem. Velmi hezké místo na okraji části obce Davle - Sloup. Na sousedních pozemcích již domy ve výstavbě. Inž. sítě: voda, kanalizace, el. 230V...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 4.

Často hledané: