0

Prodej pozemků Praha-západ

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Praha-západ. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Praha-západ, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Praha-západ a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Praha-západ. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Praha-západ.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek, 1157 m2, Měchenice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Davle Davle

Plocha pozemku: 1157m2

Prodej mírně svažitého pozemku vhodného k výstavbě rodinného domku na rozhraní katastrálního území Davle a Měchenic. K pozemku vede vlastní přístupová cesta. Na pozemku nejsou zatím žádné sítě. Více info v RK. Financování zajistíme.

Prodej pozemku v Davli

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Davle Davle

Plocha pozemku: 1157m2

Prodej pozemku o rozloze 1157 m2 v obci Davle. Jemně svažitý pozemek, určený pro stavbu RD, leží na kopci nad Vltavou s nádherným rozhledem. Inženýrské sítě nejsou na pozemku, ale je možné je přivést. Kromě nádherné okolní přírody je v Davli vše potřebné:...

Prodej, pozemek pro bydlení, Davle, 1031 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Davle Davle

Plocha pozemku: 1031m2

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek na okraji stávající zástavby rodinných domů. Pozemek má výměru 1031 m2, v ceně ještě spoluvlastnický podíl ve výši id 1/2 na příjezdové komunikaci (388 m2). Sítě v dosahu v komunikaci (el., voda, kanalizace).

Prodej, pozemek pro bydlení, Davle, 1770 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Davle Davle

Plocha pozemku: 1770m2

Nabízíme pozemek na stavbu RD v k.ú Davle část Pod Račany, u ul. V Hliníku. Velmi pěkné místo v horní části obce Davle. Krásný výhled , krásné místo. Dopravní spojení - auto, bus, vlak 30 minut směr Praha. Inženýrské elektřina, voda, kanalizace, příjezdová...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 4.

Často hledané: