0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, stavební pozemek, 1898 m2, Šlovice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Dobřany

Plocha pozemku: 1898m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné části obce Šlovice (12 km od centra Plzně). V uzemním plánu je pozemek určen pro stavbu rekreačního objektu s povolením stavby i do patra o zastavěné ploše 50 m2 pro každý pozemku nebo je možnost postavit...

Zemědělské pozemky 60.557 m2, Dobřany v Orlických horách, okr.Rychnov nad Kněžnou

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Dobřany

Plocha pozemku: 60557m2

Prodej zemědělských pozemků v Dobřanech, okr. Rychnov nad Kněžnou Jedná se o dva celky zemědělských pozemků v Dobřanech v Orlických horách o celkové velikosti 60.557 m2. Na pozemcích je nájemní smlouva s pětiletou výpovědní dobou.

Prodej, pole, 15088 m2, Dobřany

Zařazení: prodej pozemků Dobřany

Plocha pozemku: 15088m2

Přístup k pozemku je z hlavní komunikace. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (v dosahu). Celková výměra pozemku je 15088 m2, nacházející se blízko průmyslové zóny. Jižní hranice pozemku bude navazovat na plánovaný obchvat. Nemovitost vhodná k investici.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: