0

Prodej pozemků Opava

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Opava. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Opava, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Opava a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Opava. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Opava.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek pro bydlení, Dolní Benešov, 931 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Dolní Benešov

Plocha pozemku: 931m2

Nabízíme Vám ke koupi stavební parcelu v obci Dolní Benešov v části Zábřeh. Výměra parcely 931 m2. Inženýrské sítě cca 40 m od hranice pozemku. Parcela je určena pro výstavbu rodinného domu. V obci veškerá občanská vybavenost. Do konce ledna 2017 nabízíme...

Prodej, pole, 56800 m2, Dolní Benešov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Dolní Benešov

Plocha pozemku: 56800m2

Nabízíme pole o výměře 56 800 m2 v Dolním Benešově. Jedná se o ornou půdu. Přes pozemek vede zpevněná příjedová komunikace. V současné době v nájmu družstva. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Prodej, stavební parcela, 617 m2, Dolní Benešov, okr. Opava

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Dolní Benešov

Plocha pozemku: 617m2

Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební pozemek o velikosti 617 m2. K pozemku vedou dvě různé příjezdové cesty. Inženýrské sítě jako voda, elektřina, kanalizace a plyn jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází ve velmi klidné a atraktivní lokalitě v...

Prodej, pozemek, 1300m2, Dolní Benešov-Zábřeh

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Dolní Benešov

Plocha pozemku: 1300m2

K prodeji stavební pozemek, dle územního plánu určený k výstavbě RD. Pozemek se nachází v obci Dolní Benešov části Zábřehu. CP 1300 m2. Na pozemku elektřina, studna kopaná. Na hranici pozemku pak plynová přípojka.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Opava z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu