0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Dražba zemědělských pozemků (20 925 m2) - podíl 1/6, okr. Mělník

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Dolní Beřkovice

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci - pozemky v k.ú. Vliněves se nachází na severním okraji obce v honu v blízkosti železniční tratě a jsou zemědělsky užívány. Příjezd je po polní komunikaci.

Dražba pozemku (5 755 m2) - podíl 1/3, okr. Mělník

Zařazení: prodej pozemků Dolní Beřkovice

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci - pozemek v k.ú. Dolní Beřkovice se nachází na jižním okraji obce v honu a je zemědělsky užíván. Příjezd je po polní komunikaci.

Prodej, stavební pozemek s chatou, Dolní Beřkovice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Dolní Beřkovice

Plocha pozemku: 753m2

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek v Dolních Beřkovicích u Mělníka. Plocha parcely 753 m2, oploceno, na pozemku tůje, jehličnany, okrasné zarybněné jezírko, skolaudovaná zděná garáž , druhá plechová. Dále součástí kupní ceny je zcela zařízená...

Prodej stavebního pozemku 1124m2 v žádané lokalitě Dolní Beřkovice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Dolní Beřkovice

Plocha pozemku: 1124m2

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej stavebního pozemku v 1124m2 v obci Dolní Beřkovice. Celá lokalita je kompletně zasíťovaná včetně asfaltových komunikací a je určena pro stavbu rodinných domů. K prodeji máme zároveň pozemky v sousedství o výměře 657m2...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: