0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Zemědělské pozemky Domoušice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Domoušice

Plocha pozemku: 30790m2

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky o celkové rozloze 30 790 m² v Domoušicích. Obec Domoušice se nachází v okrese Louny v Ústeckém kraji. Hospodařícím zemědělcům nabízíme zdarma kompletní poradenskou činnost při vyřízení dotace od PGRLF na nákup pozemků,...

Prodej, louka 738 m2, Domoušice

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Domoušice

Plocha pozemku: 738m2

Prodej louky o výměře 738 m2 na okraji města Domoušice, okr. Louny. Pozemek lze využít jako zahradu nebo k chovu koní, ovcí apod. IS jsou v dosahu. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, les, 31478 m2, Domoušice

Zařazení: prodej pozemků les Domoušice

Plocha lesa: 31478m2

Prodej 4 lesních pozemků o celkové výměře 31478 m2 v katastru obce Domoušice. Zásoba dřeva je 270 m3. Součástí prodeje je také ostatní plocha-přístupová komunikace o výměře 78 m2. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, louka, 686 m2, Louny - Domoušice

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Domoušice

Plocha pozemku: 686m2

Pozemek o celkové rozloze 686 m2 v okrajové části obce Domoušice, vzdálené 19 km od Loun. Pozemek je v současné době veden na katastru nemovitostí jako orná půda. Vhodný k odpočinku a rekreaci. Více informací dostanete u našeho makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu