0

Prodej pozemků Hodonín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej pozemků Hodonín. Celkem 93 nabídek v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Hodonín odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (93)

Prodej orné půdy Archlebov, orná půda v Archlebově

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Archlebov

Plocha pozemku: 18237m2

Prodej orné půdy v katastrálním území Archlebov. Nabízíme k prodeji ornou půdu o celkové výměře 1.8237 ha v katastrálním území obce Archlebov na Hodonínsku.

Prodej, pozemek pro bydlení, Vracov, 1500 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín, Vracov

Plocha pozemku: 1500m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek určený k zástavbě rodinným domem ve městě Vracově o celkové výměře 1500 m2. Pozemek se nachází v okrajové klidné části města s veškerou občanskou vybaveností cca 300 m od borového lesa. Na pozemku jsou veškeré inženýrské...

Prodej, pozemek pro bydlení, Kyjov - Bohuslavice, 1781 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín, Kyjov - Bohuslavice

Plocha pozemku: 1781m2

Nabízíme Vám k prodeji rozsáhlý pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu v klidné části obce Bohuslavice. Pozemek je vhodný svým posazením i pro založení vinice. Jedná se o čtyři pozemky na sebe navazující. V katastru...

Prodej, zemědělské pozemky, CP 15 325 m2, Javorník nad Veličkou

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Velká nad Veličkou

Plocha pozemku: 15325m2

Prodej zemědělských pozemků o celkové výměře 15 325 m2 nacházející se v katastrálním území Javorník nad Veličkou. Nabídku tvoří 13 parcel zjednodušené evidence Parcely, vyjma lesa (3627 m2), jsou obhospodařovány a přihlášeny v LPIS. V případě zájmu nás...

Prodej, zemědělská půda, Nová Lhota, 8609 m²

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Nová Lhota

Plocha pozemku: 8609m2

Nabízíme 1/2 pozemku č. 2525/1 o celkové výměře 17217 m2 – velikosti nabízené části pozemku je tedy 8 608 m2. Pozemek je v současnosti využívaný jako částečně zemědělská půda a částečně lesní pozemek. Pozemek se nachází severozápadním směrem 2 km od...

Prodej, orná půda, 15641 m2, Dambořice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Dambořice

Plocha pozemku: 15641m2

Prodej orné půdy v Dambořicích, okres Hodonín. Výměra pozemku 15641 m2, oblast s vysokou bonitou. Půda je pravidelně obdělávaná. Skládá se z více parcel na různých místech v Dambořicích. Lze koupit i jednotlivé parcely. Pomůžeme s financováním.

Zemědělské pozemky k prodeji, k.ú. Vnorovy na Hodonínsku, 1,3 ha

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Vnorovy

Plocha pozemku: 13000m2

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky v katastrálním území Vnorovy na Hodonínsku. Jedná se o jeden pás orné půdy o celkové ploše 1,3 ha. Jihovýchodně od obce Vnorovy. Pozemky jsou v současné době obhospodařované. V případě zájmu nás kontaktujte.

Prodej, stavební pozemek, 2163 m2, Násedlovice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín, Násedlovice

Plocha pozemku: 2163m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě v obci Násedlovice, okr. Hodonín. CP pozemku je 2163 m2. Pozemek se nachází na kraji obce. Vzdálenost do Brna 40 km, Kyjov 12 km, Slavkov u Brna 20 km.

Prodej, pozemek pro bydlení, Hodonín, 2368 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín

Plocha pozemku: 2368m2

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové ploše 2368 m2 v Hodoníně. Pozemek se nachází v lokalitě Na Výhoně,. Do konce listopadu 2017 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 1,68 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Prodej, pole, 5788 m2, Lipov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Lipov

Plocha pozemku: 5788m2

Prodej orné půdy o celkové výměře 5788 m2 v katastrálním území Lipov. Příjezd po obecní komunikaci. V současné době není sepsána pachtovní smlouva. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující.

Prodej, orná půda, 2128 m2, Vracov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Vracov

Plocha pozemku: 2128m2

Prodej souboru pozemků o výměře 2128 m2 v katastru obce Vracov. Jedná se o ornou půdu, pozemky tvoří obdélník, prochází jím obecní přístupová cesta. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, pozemek, Radějov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín, Radějov

Plocha pozemku: 363m2

Prodej pozemku na stavbu chaty v oblasti Lučina. Vodní nádrž Lučina je 1,5 km od chaty. Na pozemku je dřevěná chatka s číslem evidenčním. U pozemku je elektřina, 40 m od pozemku je hlavní cesta, kde jezdí BUS přímo na Lučinu. Nad chatou v lese je rozhledna,...

Prodej stavebního pozemku Hýsly, stavební parcela v Hýslech

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín, Hýsly

Plocha pozemku: 1791m2

Stavební pozemek v Hýslech u Kyjova. Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek v obci Hýsly. Celková plocha parcely 1 791 m2. Dle územního plánu a schválených regulativ, pozemek je určen pro rodinné domy, přípustné s obchodní činností, služby, integrovaná...

Prodej stavebních pozemků Hodonín, stavební pozemky v Hodoníně

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hodonín

Plocha pozemku: 16334m2

Stavební pozemky o velikosti 16.334m² za 2.319.000,-Kč Exklusivně nabízíme v lokalitě Hodonín - Pánov soubor ekonomicky výhodných stavebních parcel pro budoucí výstavbu. Jedná se o soubor nemovitostí v k.ú. Hodonín - Pánov ve vlastnictví dlužníka PLOMA...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej orná půda Moravany- Paníháj, orná půda v Moravanech- Paníháj

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hodonín, Moravany

Plocha pozemku: 3387m2

Prodej orné půdy v Moravanech u Kyjova. Nabízím k prodeji pozemek v Moravanech u Kyjova v oblasti Kameňák - Paníháje o výměře cca 3387 m2. Pozemek je orná půda v k.ú. Moravany u Kyjova. Pro více informaci volejte.Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Hodonín z celkového počtu 93.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Hodonín se nachází v jihovýchodní části Jihomoravského kraje při hranici se Slovenskou republikou. Na východě sousedí se Zlínským krajem. Území okresu má rozlohu 1099 km2. Na severu zasahuje na území Ždánický les a Chřiby. Střed je rovinatý a na východě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšší místo leží u hranic se Slovenskem a jeho nadmořská výška je 842 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Velička a řeka Kyjovka. V roce 2010 měl okres 156 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činila 141 osob na km2. Okres se skládá z 81 obcí a z nich má 8 statut města. Sídlem je město Hodonín. K historicky zajímavým památkám patří templářská tvrz v Čejkovicích, zámek v Kyjově, zámek v Miloticích a církevní stavby ve Veselí na Moravě.