0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, stavební parcela, 2151 m2, Holedeč

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Holedeč

Plocha pozemku: 2151m2

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 2 151 m2. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V blízkosti pozemků nyní probíhá výstavba rodinného domu. Doporučujeme osobní prohlídku. V případě zájmu zajistíme vhodné financování.

Prodej, stavební parcela, 3352 m2, Holedeč

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Holedeč

Plocha pozemku: 3352m2

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové rozloze 3352 m2. Dle katastru nemovitostí jsou pozemky rozděleny na dvě parcely. Je možné zde postavit dva rodinné domy. Inženýrské sítě jsou v dosahu. V blízkosti pozemků nyní probíhá výstavba rodinného domu. Doporučujeme...

Prodej, stavební parcela, 1201 m2, Holedeč

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Holedeč

Plocha pozemku: 1201m2

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 1 201 m2. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V blízkosti pozemků nyní probíhá výstavba rodinného domu. Doporučujeme osobní prohlídku. V případě zájmu zajistíme vhodné financování.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu