0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, pozemek, 33768 m2, Horní Město - Skály

Zařazení: prodej pozemků zahrada Horní Město

Plocha zahrady: 33768m2

Prodej pozemku 3,38 ha, podhůří Jeseníků, Skály u Rýmařova, v intravilánu obce. Mírný jižní svah, nefouká díky stromům. Kousek rybník, potok. Od obce povolení stavby. Buduje se nová asfaltová příjezdová komunikace. Studie na zastavění celého areálu....

Prodej, pozemek, 1225 m2, Horní Město - Stříbrné Hory

Zařazení: prodej pozemků Horní Město

Plocha pozemku: 1225m2

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 1225 m2, který se nachází v obci Horní Město, část Stříbrné Hory. Pozemek je v současné době veden jako zeleň. Příjezd po obecní komunikaci. V okolí je zástavba chat a rodinných domů. Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, zahrada, 756 m2, Horní Město - Dobřečov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Horní Město

Plocha pozemku: 756m2

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 756 m2, který se nachází v obci Horní Město, část Dobřečov. Pozemek je určen k zastavění. Možnost zajištění financování. Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: