0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej pozemku pro výstavbu RD, Hostěrádky - Rešov, okr. Vyškov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hostěrádky-Rešov

Plocha pozemku: 550m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek, nacházející se, dle územního plánu obce, v ploše určené pro individuální bydlení. Celková plocha pozemku je 550 m2, nachází se v klidné, okrajové části obce Hostěrádky-Rešov, vzdálené 11 km od jihovýchodní hranice...

Prodej, pozemek, 2857 m2, Hostěrádky - Rešov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hostěrádky-Rešov

Plocha pozemku: 2857m2

Prodej pozemku o celkové ploše 2857 m2 v obci Hostěrádky - Rešov. Jedná se o mírně svažitou parcelu, obdélníkového tvaru, která je nyní vedena jako trvalý travní porost. Kvalita půdy dle BPEJ. Pro více informací volejte makléře.

Prodej, pozemek, 4126 m2, Hostěrádky - Rešov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hostěrádky-Rešov

Plocha pozemku: 4126m2

Prodej pozemku o celkové ploše 4126 m2 v obci Hostěrádky - Rešov. Jedná se o mírně svažitou parcelu, obdélníkového tvaru, která je nyní vedena jako orná půda. Kvalita půdy dle BPEJ. Pro více informací volejte makléře.

Sleva 20%
50,- Kč
40,- Kč

Prodej, pozemek, 930 m2, Hostěrádky

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hostěrádky-Rešov

Plocha pozemku: 930m2

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 930 m2 v zahrádkářské oblasti Stará Hora v katastrálním území Hostěrádky. Na pozemku se nachází vinohrad a ovocné stromy včetně chatky na nářadí. Voda na zalévání je řešena sběrnýma nádobami na dešťovou vodu. Pozemek...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: