0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej pozemku 5.006 m2 v Horních Hbitech, obec Jablonná, okr. Příbram

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Jablonná

Plocha pozemku: 5006m2

Exkluzivně nabízíme pěkný pozemek v Horních Hbitech, obec Jablonná. Velmi dobrá investiční příležitost. Pozemek je velký 5.006 m2 a je v blízkosti stávající zástavby obce - přes silnici. Na pozemek je z komunikace velmi dobrý přístup. V bezprostřední...

Prodej, pozemek, 4615 m2, Jablonná

Zařazení: prodej pozemků Jablonná

Plocha pozemku: 4615m2

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Jablonná o celkové ploše 4.615 m2. Pozemek je porostlý olšemi. Nachází se na okraji obce v chatové oblasti. Do budoucna možnost vykácení stromů a překvalifikování pozemku. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, pozemek, 2696 m2, Jablonná

Zařazení: prodej pozemků Jablonná

Plocha pozemku: 2696m2

Nabízíme prodej pozemku v obci Jablonná, okr. Příbram o celkové ploše 2.696 m2. Leží na okraji obce u chatové oblasti. Pozemek je porostlý olšemi, do budoucna možnost vykácení, úprava terénu a překvalifikování s možností stavby.

Prodej, pozemek, 1919 m2, Jablonná

Zařazení: prodej pozemků Jablonná

Plocha pozemku: 1919m2

Nabízíme prodej pozemku v obci Jablonná, okr. Příbram o celkové ploše 1.919 m2. Nachází se na okraji obce u chatové oblasti. Je porostlý stromy, do budoucna možnost vykácení stromů, úprava terénu a překvalifikování s možností stavby. Doporučuji prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: