0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, les, Janová, 8457 m²

Zařazení: prodej pozemků les Janová

Plocha lesa: 8457m2

Realitka Green ® Vám zprostředkuje exkluzivně zprostředkuje prodej lesního pozemku v katastrálním území Janová, okres Vsetín. Celková plocha je 8.457 m2. Nachází se zde na ploše cca 0,55 ha zásoba 160 m3 porostu SM ve věku 56 let, 0, 24 ha pak bezlesí....

Stavební pozemek Janová

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Janová

Plocha pozemku: 580m2

Pozemek o výměře 580 m2 v klidné části údolí na úpatí Vsetínské hornatiny nabízí po demolici původního stavení pěknou, celodenně osluněnou stavební parcelu. Všechny inženýrské sítě u pozemku.

Prodej, stavební pozemek, 4213 m2, Janová

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Janová

Plocha pozemku: 4213m2

Prodej pozemku o celkové ploše 4213 m2 v Janové u Vsetína. V územním plánu je zařazen pro výstavbu Bytových domů. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Pozemek se nachází na rovinnatém a slunném a místě. Doporučujeme prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu