0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

120 EX 27758/14-145 pozemky v k.ú. Kondrac UHRAZENO

Zařazení: prodej pozemků Kondrac

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Kondrac, okres Benešov. Pozemky jsou situovány mimo zastavěnou část obce Kondrac. Pozemky na sebe navazují. Jsou využívané jako trvalé travní porosty. Součástí nemovité věci jsou porosty.

120 EX 27758/14-144 podíl 1/2 pozemků v k.ú. Kondrac UHRAZENO

Zařazení: prodej pozemků Kondrac

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků v k.ú. Kondrac, okres Benešov. Pozemky jsou situovány severovýchodně od zastavěné části obce Kondrac, v extravilánu obce. Pozemky jsou využívány jako trvalý travní porost. Součástí nemovité věci jsou porosty.

Prodej, pole, 11136 m2, Kondrac

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Kondrac

Plocha pozemku: 11136m2

Prodej pole - orné půdy, o celkové výměře 11 136 m2, u obce Kondrac, okr. Benešov. Pozemek je rovinatý, v osobním vlastnictví, využití k zemědělským účelům. Příjezd obecní, zpevněný. Vhodný i jako investice. Pozemek je k dispozici ihned.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: