0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, zahrada, 975 m2, Kotopeky

Zařazení: prodej pozemků zahrada Kotopeky

Plocha zahrady: 975m2

Prodej zahrady v obci Kotopeky, okr. Beroun o celkové ploše 975 m2. Celkově oplocený pozemek. Veškerá občanská vybavenost v Hořovicích - 3 km. Cyklistické i turistické stezky a lesy. Zahrada je vhodná k pěstování plodin. Praha 40 km.

Pozemek 19.800 m2, orná půda, Kotopeky okr. Beroun

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Kotopeky

Plocha pozemku: 19800m2

Nabízíme k prodeji pozemek celkové výměry 19.800 m2 v katastru Kotopeky, okres Beroun. Jedná se o pozemek, využívaný pro hospodářské účely jako orná půda. Pozemek je celistvý, nejedná se o několik pozemků v různých lokalitách. Vhodné jako investice ale...

Prodej, stavební pozemek, 4439 m2, Kotopeky

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Kotopeky

Plocha pozemku: 4439m2

Prodej stavebního pozemku o rozloze 4439 m2 na okraji obce Kotopeky - Tihava. Pozemek se nachází v lehkém jihovýchodním svahu a navazuje na současnou zástavbu. Dle platného územního plánu je pozemek určený k zastavění a případnému rozparcelování. Dopravní...

Prodej, pole, 6448 m2 , Kotopeky

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Kotopeky

Plocha pozemku: 6448m2

Prodej pole v katastru obce Kotopeky. Pole je přístupné z okresní silnice mezi obcí Tihava a Hořovicemi. Pozemek má obdélníkový tvar, je rovinatý. Půda v této lokalitě má dobrou bonitu. Pozemek není zatížen nájemní smlouvou. Více info u RK.

Sleva 20%
370 000,- Kč
295 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: