0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, stavební parcela, 3584 m2, Hlinsko, Kouty

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Hlinsko

Plocha pozemku: 3584m2

Prodej stavebního pozemku na okraji obce Hlinsko, místní části Kouty o CP 3584 m2. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Prodej, stavební pozemek, 5.221 m2, Kravaře

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Kravaře

Plocha pozemku: 5221m2

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek určen pro výstavbu rodinných a řadových domů, orientovaný na jižní stranu. IS jsou na hranici pozemku, pžíjezd po obecní komunikaci. Pozemek se nachází nedaleko centra obce, přitom se nachází v klidné části plné zeleně....

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek, 5214 m2, Kravaře - Kouty

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Kravaře

Plocha pozemku: 5214m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek, který je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází v obytných plochách a v blízkosti kolejí. Více informací u makléře.

Lesní pozemky k.ú. Kouty u Třebíče k prodeji

Zařazení: prodej pozemků les Kouty

Plocha lesa: 13299m2

Nabízíme k prodeji lesní pozemky v katastrálním území Kouty u Třebíče vzdálené cca 12 km od Třebíče. Tyto pozemky jsou ve výlučném vlastnictví a prodávaná výměra činní 13.299 m2. Druhová skladba porostů s převahou SM, BR, BO s příměsí VR, OL. Věková...

Sleva 17%
179 000,- Kč
149 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: