0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, pozemky, 8620 m2, Kozárovice

Zařazení: prodej pozemků Kozárovice

Plocha pozemku: 8620m2

Prodej pozemků v katastru obce Kozárovice o výměře 8.620 m2, dle katastru nemovitostí vedených jako ostatní plocha. Pozemek je umístěný v blízkosti obce. Možnost jako investice na těžbu kamene.

Prodej, pozemky pro těžbu žuly, 21533 m2, Kozárovice

Zařazení: prodej pozemků Kozárovice

Plocha pozemku: 21533m2

Nabízíme k prodeji pozemky vhodné pro těžbu žuly o celk. výměře 21533 m2. K dispozici : kvalifikovaný odhad zásob, geologický posudek, biologický posudek, hydrologický průzkum, pasport ložiska, vyjmutí z půdního fondu atd.. Více info v RK.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek pro bydlení, Kozárovice, Kozárovice, 846 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Kozárovice

Plocha pozemku: 846m2

Dovolujeme si Vám nabídnout slunný pozemek o rozloze 846 m2 ve středu obce Kozárovice , nedaleko vodní nádrže Orlík. Na pozemku el. 220 / 380 V, vlastní studna pitná , kanalizace na hranici pozemku. Na pozemku se nachází hrubá stavba garáže a betonové...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: