0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemky, 8620 m2, Kozárovice

Zařazení: prodej pozemků Kozárovice

Plocha pozemku: 8620m2

Prodej pozemků v katastru obce Kozárovice o výměře 8.620 m2, dle katastru nemovitostí vedených jako ostatní plocha. Pozemek je umístěný v blízkosti obce. Možnost jako investice na těžbu kamene.

Prodej, pozemky pro těžbu žuly, 21533 m2, Kozárovice

Zařazení: prodej pozemků Kozárovice

Plocha pozemku: 21533m2

Nabízíme k prodeji pozemky vhodné pro těžbu žuly o celk. výměře 21533 m2. K dispozici : kvalifikovaný odhad zásob, geologický posudek, biologický posudek, hydrologický průzkum, pasport ložiska, vyjmutí z půdního fondu atd.. Více info v RK.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej pozemku 2268 m2 v obci Kozárovice

Zařazení: prodej pozemků Kozárovice

Plocha pozemku: 2268m2

Prodej pozemku 2268 m2 v obci Kozárovice. Naše společnost Vám nabízí k prodeji pozemek o velikosti 2268 m2 nacházející se v klidné části obce Kozárovice, 18 km jižně od Příbrami. Pozemek je rovinatý, částečně porostlý zelení. Dle katastru nemovitostí...

Zemědělská půda na Příbramsku k prodeji

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Kozárovice

Plocha pozemku: 19393m2

V katastrálním území Kozárovice nabízíme k prodeji zemědělský pozemek pravidelného tvaru o celkové rozloze 19.393 m2. Tento pozemek je ve výlučném vlastnictví a je přístupný z obecní cesty. Na pozemku nevázne žádné omezení a není zatížený pachtovní smlouvou....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: