0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej pozemků - Malá Veleň

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Malá Veleň

Plocha pozemku: 73322m2

V obci Malá Veleň Vám nabízíme k prodeji soubor zemědělských i nezemědělských pozemků. Část pozemků se nachází v okolí lomu Soutěsky a část naproti lomu u řeky. Celková výměra nabízených pozemků činí 73 322 m² z nichž je 6 144 m² zahrnuto v LPIS - možnost...

Prodej, Ostatní, Malá Veleň, 40426 m²

Zařazení: prodej pozemků Malá Veleň

Plocha pozemku: 40426m2

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 40.426 m2, vedené v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost. Doporučujeme.

Prodej, les, 981 m2, Malá Veleň

Zařazení: prodej pozemků les Malá Veleň

Plocha lesa: 981m2

Prodej pozemku o výměře 981 m2 v katastru obce Malá Veleň. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku, možno těžit v souladu s předpisy, není nutné zalesňovat. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, les, 22336 m2, Malá Veleň

Zařazení: prodej pozemků les Malá Veleň

Plocha lesa: 22336m2

Nabízíme prodej lesního pozemku o celkové rozloze 22 336 m2 v obci Malá Veleň, okres Děčín. Les je smíšený, z velké části je listnatý a z 10% je smrkového porostu. Přes les teče potok, příjezd k lesu je po obecní zpevněné cestě. Bližší informace u makléře....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu