0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Pozemek Dolní Světlá pod Luží

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Mařenice

Plocha pozemku: 9372m2

Nabízíme Vám k prodeji zemědělský pozemek u obce Dolní Světlá o výměře 9 372 m2. Dolní Světlá leží v údolí horního toku Svitávky asi 2,5 km jihovýchodně pod Luží a 3 km severně od Mařenic, pod které administrativně spadá. Pozemek je na katastru nemovitostí...

Prodej rozlehlých pozemků v Mařenicích, atraktivní lokalitě Lužických hor

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Mařenice

Plocha pozemku: 96874m2

Nabízím k prodeji ,jako celek několik pozemků v atraktivní lokalitě Lužických hor o celkové rozloze 96874m2.Všechny pozemky leží v obci Mařenice,v širokém údolí potoka Svitávky.Obec je pojmenována podle nedávno opraveného kostela svaté Maří Magdaleny,stojícího...

Sleva 39%
4 790 000,- Kč
2 906 000,- Kč

Prodej, les, 3577 m2, Mařenice

Zařazení: prodej pozemků les Mařenice

Plocha lesa: 3577m2

Prodej pozemku o výměře 3577 m2 v katastru obce Mařenice. Jedná se o louku s porostem dřevin, která je dostupná z místní asfaltové komunikace. V této lokalitě máme v nabídce ještě další pozemky. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, louka, 4258 m2, Mařenice

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Mařenice

Plocha pozemku: 4258m2

Prodej pozemku o výměře 4258 m2 v katastru obce Mařenice. Jedná se o louku částečně porostlou dřevinami, severní okraj lemuje po celé délce potok. Asfaltová silnice cca 20 m od okraje louky. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu