0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (6)

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Mochtín, okr. Klatovy

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Mochtín

Plocha pozemku: 4558m2

Prodej stavebního pozemku o celkové rozloze 4 558m2 v těsné blízkosti romantického zámku Nový Čestín. Pozemky jsou v současné době nezasíťované, nicméně síťe jsou v dosahu. V územním plánu obce je tento pozemek veden jako zastavitelná plocha.

Prodej pozemku 10 398m2, Mochtín

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Mochtín

Plocha pozemku: 10398m2

Prodej stavebního pozemku o celkové rozloze 10 398 m2 v těsné blízkosti romantického zámku Nový Čestín. Pozemky jsou v současné domě nezasíťované, nicméně sítě jsou v dosahu. V územním plánu obce je tento pozemek veden jako plocha přestavby.

Prodej, pozemek, 6342 m2, Mochtín-Kocourov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Mochtín

Plocha pozemku: 6342m2

Nabízíme prodej stavebního pozemku s přístupovou cestou v Novém Čestíně v okresu Klatovy. Lze koupit i část pozemku dle přiloženého geometrického plánu. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, je nutné vybudovat pouze odpadní jímku. Pozemek...

Prodej, stavební parcela, 2252 m2, Mochtín - Srbice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Mochtín

Plocha pozemku: 2252m2

Nabízíme prodej stavební parcely o celkové výměře 2252 m2 v obci Srbice u Mochtína. Parcela se nachází na klidném místě v blízkosti lesa. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej, stavební parcela, 1956 m2, Mochtín - Srbice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Mochtín

Plocha pozemku: 1956m2

Nabízíme prodej stavební parcely o celkové výměře 1956 m2 v obci Srbice u Mochtína. Parcela se nachází na klidném místě v blízkosti lesa. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej stavebního pozemku 2055 m2, Mochtín

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Mochtín

Plocha pozemku: 2055m2

Bydlíte ve městě a hledáte klid a pohodu k bydlení, k rekreaci ? Kupte si pozemek s vydaným stavebním povolením pro rodinný dům na okraji obce Těšetiny, vzdáleno 8 km od Klatov, autem 8 minut a na kole po cyklostezce 30 minut a zajistí vám klid a krásnou...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 6.

Často hledané: