0

Prodej pozemků Brno-venkov

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Brno-venkov. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Brno-venkov, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Brno-venkov a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Brno-venkov. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Brno-venkov.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek, orná půda, 19.154 m2, Moravské Knínice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Moravské Knínice

Plocha pozemku: 19154m2

Prodej pozemku v katastru obce Moravské Knínice. K prodeji nabízíme pozemek o celkové ploše 19.154 m2 v KÚ Moravské Knínice. Pozemek tvoří orná půda.

Prodej, pozemek, 5203 m2, Moravské Knínice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Moravské Knínice

Plocha pozemku: 5203m2

Prodej pozemku v katastru obce Moravské Knínice. K prodeji nabízíme pozemek o celkové ploše 5.203 m2 v obci Moravské Knínice, okres Brno-venkov.

Prodej, pozemek pro bydlení, Moravské Knínice, 3930 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Moravské Knínice

Plocha pozemku: 3930m2

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 3930 m2 v obci Moravské Knínice v okrese Brno-venkov. Cena je uvedena za m2 z toho důvodu, že je možno odkoupit libovolný počet metrů dle potřeb a projektu budoucího stavebníka. Parcela je široká...

Prodej, pozemek pro bydlení, Moravské Knínice, 1000 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Moravské Knínice

Plocha pozemku: 1000m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek 1000 m2 pro samostatně stojící RD v obci Moravské Knínice. Pozemek se nachází v klidné části obce, kde vzniká nová výstavba RD. Ulice je prozatím plánovaná jako slepá s výstavbou cca 10ti domů. IS jsou na hranici pozemku....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 4.

Často hledané: