0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Pozemky Moravský Písek

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Moravský Písek

Plocha pozemku: 2069m2

Nabízíme k prodeji rovinaté suché pozemky s celkovou výměrou 2.069 m² nacházející se nedaleko obce Moravský Písek v bezprostřední blízkosti retenční nádrže. Dle katastru nemovitostí je převážná část vedena jako trvalý travní porost a malá část jako lesní...

Prodej, zemědělská půda, Moravský Písek, 694 m²

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Moravský Písek

Plocha pozemku: 694m2

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku pro zemědělské využití o výměře 694 m² vedeného jako orná půda. Dle uzemního plánu je pozemek zahrnut v DS ( dopravní infrastruktura ) z důvodu budoucí možné výstavby dálnice. Výhodná investice do budoucna. Ev. číslo:...

Prodej, zemědělská půda, Moravský Písek, 1759 m²

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Moravský Písek

Plocha pozemku: 1759m2

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku k zemědělskému využití v Moravském Písku o výměře 1759 m². Prozatím je parcela vedená jako orná půda, po možné změně územního plánu je možné ji využít jako výrobní plochu. Ev. číslo: 20737.

Prodej, louka, 5133 m2, Moravský Písek

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Moravský Písek

Plocha pozemku: 5133m2

Prodej louky o výměře 5133 m2 v katastru obce Moravský Písek. Pozemek je vhodný k hospodářským účelům, chovu koní, ovcí apod. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: