0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (6)

Prodej, stavební pozemek, 900 m2, Odry - Loučky

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Odry

Plocha pozemku: 990m2

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu, který se nachází v klidné části obce Odry - Loučky. Pozemek je rovinatý, veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, stavební pozemek, 4000 m2, Loučky u Oder

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Odry

Plocha pozemku: 4000m2

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu. Pozemek je slunný, s výhledem na Oderské vrchy. K dispozici inženýrské sítě, elektřina na hranici pozemku, vodovod obecní, kanalizace - nutnost čističky odpadních vod, plyn cca 100 m. Parcelu...

Prodej zemědělských pozemků 14 555 m², k.ú. Klokočůvek okres Nový Jičín

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Odry

Plocha pozemku: 14555m2

Prodej zemědělských pozemků o celkové výměře 14 555 m2 v katastrálním území Klokočůvek okres Nový Jičín. Jedná se o dvě parcely trvalého travního porostu a jednu parcelu orné půdy. Pozemky jsou obhospodařovány a přihlášeny v LPIS. Bližší informace u...

Sleva 50%
605 655,- Kč
305 655,- Kč

Prodej, pozemek, 1166 m2, Odry - Pohoř

Zařazení: prodej pozemků Odry

Plocha pozemku: 1166m2

Nabízíme k prodeji zajímavý pozemek, o výměře 1166 m2, který se nachází v obci Odry, část Pohoř. Pozemek výhledově perspektivní. Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek, 1439 m2, Odry

Zařazení: prodej pozemků Odry

Plocha pozemku: 1439m2

Nabízíme k prodeji celek pozemků v obci Odry. Pozemek lze využít pro komerční účely, nachází se vedle benzínové pumpy. Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek, 2113 m2, Odry

Zařazení: prodej pozemků Odry

Plocha pozemku: 2113m2

Nabízíme k prodeji zajímavou parcelu, o výměře 2113 m2, která se nachází v obci Odry. Výhledově perspektivní. Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 6.

Často hledané: