0

Prodej pozemků Česká Lípa

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej pozemků Česká Lípa. Celkem 25 nabídek v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Česká Lípa odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (25)

Pozemky Velká Javorská

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Žandov

Plocha pozemku: 98432m2

ERA Sever nabízí exkluzivně k prodeji soubor pozemků v katastrálním území Velká Javorská. Jedná se o 17 pozemků s celkovou výměrou 98432 m2. Jde o trvalé travní porosty, lesní pozemeky, vodní plocha a ostatní plochy. Pozemky se nacházejí v rozsáhlém...

Prodej pozemku Stružnice

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Stružnice

Plocha pozemku: 9539m2

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 9539 m2 v obci Stružnice, která se nachází v okrese Česká Lípa, v Libereckém kraji. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha a v současné době není zatížen nájemním vztahem. Stružnice je také název...

Prodej pozemku Doksy u Máchova jezera

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Doksy

Plocha pozemku: 19037m2

Nabízíme Vám k prodeji pozemek u města Doksy. Doksy jsou jedno z nejznámějších a nejvyhledávanějších rekreačních středisek v České republice, zejména v letních měsících. Leží na břehu Máchova jezera u silničního tahu I/38 mezi Mladou Boleslaví a Českou...

Prodej, les, 14444 m2, Stružnice

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Stružnice

Plocha pozemku: 14444m2

Prodej pozemku o výměře 14444 m2 v katastru obce Stružnice. Pozemek leží poblíž obce, protéká jím potok. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku, možno částečně těžit. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, les, 2000 m2, Dubnice pod Ralskem

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Dubnice

Plocha pozemku: 2000m2

Prodej pozemku o výměře 2000 m2 v katastru obce Dubnice pod Ralskem. Jedná se o ostatní plochu porostlou vzrostlými stromy, lesní porost na nelesním pozemku, možno částečně těžit. Pozemek přiléhá k asfaltové komunikaci, je dobře dostupný. Kupující je...

Prodej, les, 2600 m2, Kamenický Šenov

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Kamenický Šenov

Plocha pozemku: 2600m2

Prodej pozemku o výměře 2600 m2 v katastru obce Kamenický Šenov. Pozemek je porostlý vzrostlými stromy, jedná se o lesní porost na nelesním pozemku, možno částečně těžit. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, les, 3736 m2, Stružnice-Jezvé

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Stružnice

Plocha pozemku: 3736m2

Prodej pozemku o výměře 3736 m2 v katastru obce Stružnice-Jezvé. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku, možno částečně těžit. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, zahrada, 381 m2, Stvolínky

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Stvolínky

Plocha pozemku: 381m2

Nabízíme Vám pozemek, který se nachází v blízkosti města Česká Lípa v obci Stvolínky. Celková výměra pozemku je 381 m2. Vedle pozemku je již vybudováno několik zahrad. Elektřina a voda je v blízkosti pozemku a je zde možnost připojení. Více informací...

Prodej, pozemek, 1337 m2, Hamr na Jezeře - Břevniště

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Hamr na Jezeře

Plocha pozemku: 1337m2

Nabízíme k prodeji parcelu, o výměře 1337 m2, která se nachází v obci Hamr na Jezeře, část Břevniště. Výhledově perspektivní. Více informací u makléře.

Prodej, pozemek, 1227 m2, Hamr na Jezeře - Břevniště

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Hamr na Jezeře

Plocha pozemku: 1227m2

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 1227 m2, který se nachází v obci Hamr na Jezeře, část Břevniště. Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek, 3015 m2, Tuhaň

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Tuhaň

Plocha pozemku: 3015m2

Prodej souboru pozemku o celkové ploše 3015 m2, které se nacházejí v katastrálním území Tuhaň u Dubé. Pozemky tvoří jeden celek a jsou přístupné z místní veřejné komunikace. Jedná se o pozemky vedené jako ostatní plocha a fyzicky tvoří remízek mezi polnostmi....

Prodej, les, 14971 m2, Radvanec

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Radvanec

Plocha pozemku: 14971m2

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 14971 m2, který se nachází v obci Radvanec, okres Česká Lípa. V současné době je veden spíše jako les. Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek Velký Valtinov, okres Česká Lípa

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Velký Valtinov

Plocha pozemku: 29917m2

Prodej souboru pozemků o celkové výměře 29917 metrů čtverečních. Pozemky jsou umístěny na okraji obce Velký Valtinov, okres Česká Lípa. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako zamokřená plocha a koryto vodního toku umělé.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, Ostatní, Kunratice u Cvikova, 13791 m²

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Kunratice u Cvikova

Plocha pozemku: 13791m2

Prodej pozemků v Kunraticích u Cvikova - 13791 m2. Prodej pozemků v obci Kunratice u Cvikova o celkové výměře 13791 m2. Pozemky jsou vedeny jako ostatní plocha s možností rozdělení dle požadavku. Na pozemku se nachází původní sklep z pískovce a v blízkosti...

Prodej, vodní plocha, 21628 m2, Zákupy

Zařazení: prodej pozemků Česká Lípa, Zákupy

Plocha pozemku: 21628m2

Prodej pozemků o celkové výměře 21628 m2 v katastru obce Zákupy. Jedná se o 3 na sebe navazující pozemky, které jsou vedeny jako vodní plocha a jsou vhodné k vybudování rybníka. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Česká Lípa z celkového počtu 25.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Česká Lípa se nachází v západní části Libereckého kraje. Na jihu sousedí se Středočeským krajem, na západě sousedí s Ústeckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Okres má rozlohu 1073 km2 a je tak největším okresem v Libereckém kraji. Počet obyvatel je 104 tisíc a hustota populace činí 97 osob na km2. Okres Česká Lípa se obsahuje 57 obcí, z toho 11 měst. Sídlem okresu je město Česká Lípa.