0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (5)

Prodej, stavební pozemek, 2 040 m2, Předslav - Makov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Předslav

Plocha pozemku: 2040m2

Prodej pozemku o výměře 2 040 m2. na okraji malebné obce Makov u Předslavi. Vhodné pro výstavbu rodinného domu. Povolení vystavět dva domy. Inženýrské sítě v dosahu. Vzdálenost do Klatov 10 km Pro více informaci volejte makléře.

Prodej, stavební pozemek 1020 m2, Předslav - Makov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Předslav

Plocha pozemku: 1020m2

Prodej pozemku o výměře 1 020 m2 na okraji malebné obce Makov u Předslavi. Vhodné pro výstavbu rodinného domu. Inženýrské sítě v dosahu. Vzdálenost do Klatov 10 km Pro více informaci volejte makléře.

Prodej, stavební pozemek, Předslav - Makov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Předslav

Plocha pozemku: 1020m2

Prodej pozemku o výměře 1 020 m2. na okraji malebné obce Makov u Předslavi. Vhodné pro výstavbu rodinného domu. Inženýrské sítě v dosahu. Vzdálenost do Klatov 10 km Pro více informaci volejte makléře.

Prodej, pozemek, 3867 m2, Předslav - Makov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Předslav

Plocha pozemku: 3867m2

Na prodej pozemek určený k zástavbě v obci Makov, ležící 5 km od Měčína s celkovou rozlohou 3867 m2. Pozemek je situován stranou obce, poblíž lesa. Dle územního plánu je určen k obytnému venkovskému bydlení. Elektřina je na hranici pozemku, vodu lze...

Prodej, zahrada, Předslav, 15277 m²

Zařazení: prodej pozemků zahrada Předslav

Plocha zahrady: 15277m2

Pozemky v katastru obce Petrovičky u Klatov Stavební a zemědělské pozemky v katastru obce Petrovičky u Klatov sousedící s okrajovými pozemky a nemovitostmi této obce. Na pozemku stojí zemědělské stavby bez čísla popisného i evidenčního.

Sleva 23%
1 890 000,- Kč
1 450 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu