0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (5)

Prodej, zahrada, 773 m2, Rakov

Zařazení: prodej pozemků zahrada Rakov

Plocha zahrady: 773m2

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 773 m2. Pozemek je dle ÚP veden k výstavbě RD. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku, dostupná občanská vybavenost. Příjezd po zpevněné, obecní komunikaci. Zajistíme optimální variantu financování.

Prodej, pozemek pro bydlení, Rakov, 773 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Rakov

Plocha pozemku: 773m2

Nabízíme prodej rovinatého, slunného pozemku v obci Rakov. Parcela o celkové výměře 773 m2 s možností výstavby rodinného dmu, inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku, občanská vybavenost v obci. Příjezd po zpevněné, obecní komunikaci. Doporučujeme prohlídku...

Prodej, pozemek, 773 m2, Rakov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Rakov

Plocha pozemku: 773m2

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové výměře 773 m2. Pozemek je dle ÚP veden k výstavbě RD. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku, dostupná občanská vybavenost. Příjezd po zpevněné, obecní komunikaci. Zajistíme optimální variantu financování.

Orná půda, Rakov, Okr. Přerov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rakov

Plocha pozemku: 149507m2

Nabízíme ornou půdu v katastrálním území Rakov u Hranic o rozloze 149507 m2. Vysoká bonita pozemků. Více informací u makléře.

Prodej, parcela, 773 m2, Rakov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Rakov

Plocha pozemku: 773m2

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 773 m2 v klidné, okrajové části obce. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě jsou na na hranici pozemku, obecní příjezdová komunikace. Zajistíme optimální variantu financování....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu