0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej pozemků o výměře 2.085 m2 v k.ú. Rozhraní, okr. Svitavy

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Rozhraní

Plocha pozemku: 2085m2

Prodej pozemků v katastrálním území Rozhraní, obec Rozhraní, okres Svitavy. Pozemky mají výměru: 2.085 m2 a tvoří funkční celek. Jedná se z větší části o trvalý travní porost, přilehlé pásy pak jsou na katastru označeny jako ostatní plocha.

Prodej, louka, 3399 m2, Rozhraní

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Rozhraní

Plocha pozemku: 3399m2

Prodej louky o výměře 3399 m2 v katastru obce Rozhraní. Na pozemku jsou různé dřeviny. V okolí jsou další pozemky, které je možné koupit dohromady. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, louka, 7995 m2, Rozhraní

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Rozhraní

Plocha pozemku: 7995m2

Prodej louky o výměře 7995 m2 v katastru obce Rozhraní. Pozemek je částečně porostlý různými dřevinami. V okolí jsou ještě další pozemky, možno koupit dohromady. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, louka, 11762 m2, Rozhraní

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Rozhraní

Plocha pozemku: 11762m2

Prodej louky o výměře 11762 m2 v katastru obce Rozhraní. Pozemek je částečně porostlý různými dřevinami. V okolí jsou ještě další pozemky, možno koupit dohromady. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie