0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Rodinný dům a pozemky, Rusava

Zařazení: prodej pozemků zahrada Rusava

Plocha zahrady: m2

Předmětem nedobrovolné dražby nemovitých věcí v rámci exekučníhořízení je rodinný dům se zahradou včetně příslušných pozemků, stavbu probydlení se zahradou včetně příslušných pozemků, lesní pozemky, pozemky trvalýchtravných porostů, pozemek orné půdy...

Prodej, les, 4 226 m², Rusava

Zařazení: prodej pozemků les Rusava

Plocha lesa: 4226m2

Nabízíme k prodeji lesní pozemky o celkové výměře 4 226 m². Stáří porostu 75 let. Zásoba smrků 175 m³, olše 3 m³ a buků 3 m³. Příjezd po lesní cestě. Předpoklad těžby je za 5 let. Pro více informací volejte makléře.

Prodej pozemku Rusava, pozemek na Rusavě

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Rusava

Plocha pozemku: 2884m2

Prodej luxusního stavebního pozemku o výměře 2884 m2 s exkluzivním výhledem do okolní krajiny. K prodeji nabízíme pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu. Pozemek je mírně svažitý, obdélníkového tvaru, jižně orientovaný a nachází se v místě s velmi atraktivním...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, pozemek, 6816 m2, Rusava

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Rusava

Plocha pozemku: 6816m2

Nabízíme k prodeji soubor pozemků v katastrálním území Rusava, okres Kroměříž. Jedná se o podílové spoluvlastnictví, převážně trvale travní porost a ostatní plochu. Částečně zemědělsky využíváno. Příjezd po obecní komunikaci.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: