0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (6)

Prodej orné půdy v obci Semanín, 5 ha

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Semanín

Plocha pozemku: 50210m2

Nabízíme k prodeji velký lán o rozloze 5 ha zemědělské půdy určených k výstavbě s návazností na komunikaci, příjemné prostředí,

Prodej zahrady v obci Semanín 4526 m²

Zařazení: prodej pozemků zahrada Semanín

Plocha zahrady: 4526m2

Nabízíme k prodeji velkou zahradu v klidné obci Semanín, lze přikoupit sousední pozemky, i rodinný dům a vytvořit příjemné zázemí jak pro bydlení, tak i jako zázemí farmy.

Prodej orné půdy v obci Semanín 3,23 ha, budoucí stavební pozemky

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Semanín

Plocha pozemku: 32365m2

Nabízíme k prodeji velký lán orné půdy o rozloze 3,23 ha. Přístup na komunikaci, příjemné prostředí, možno spojit s ostatními nabízenými pozemky na malou farmu.

Pozemek na prodej v obci Semanín zahrnutý do územního plánu jako stavební

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Semanín

Plocha pozemku: 1000m2

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Semanín o velikosti 1 000 m2. Připojení na elektřinu, vodu, kanalizaci je v dosahu. Pozemek je napojený na komunikaci a je zahrnutý do územního plánu jako stavební. Krásné okolní prostředí.

Pozemek na prodej v Semaníně, 1 000 m2, v územním plánu jako stavební

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Semanín

Plocha pozemku: 1000m2

Nabízíme k prodeji parcelu o výměře 1 000 m2 v příjemném prostředí tiché obce Semanín - 4 km od Českých Budějovic. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Pozemek je zahrnutý v územním plánu jako stavební.

Prodej, louka, 3382 m2, Semanín

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Semanín

Plocha pozemku: 3382m2

Prodej louky vhodné k výstavbě RD v obci Semanín u České Třebové, 3382 m2. O zařazení do územního plánu obce k zástavbě se jedná. Pozemek je možné rozdělit na menší parcely nebo naopak přikoupit vedlejší pozemky. Sítě jsou na sousedních parcelách. Přístup...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 6.

Často hledané: