0

Prodej pozemků Brno-venkov

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Brno-venkov. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Brno-venkov, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Brno-venkov a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Brno-venkov. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Brno-venkov.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, Stavební parcela, Sentice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Sentice

Plocha pozemku: 1405m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek s již vydaným stavebním povolením, na kterém je zhotovena základová deska s vyvedenými sítěmi (voda, obecní kanalizace, elektřina, plyn v přilehlé komunikaci), vše zde uvedené je součástí ceny. Po odečtení nákladů...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, zemědělské pozemky, CP 13 853 m2, Sentice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Sentice

Plocha pozemku: 13853m2

Prodej zemědělských pozemků o celkové výměře 13 853 m2 nacházející se v katastrálním území Sentice. Nabídku tvoří 2 parcely orné půdy. Orná půda je obhospodařována a přihlášena v LPIS. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Sleva 18%
471 002,- Kč
387 884,- Kč

Stavební pozemek 1405 m2

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Sentice

Plocha pozemku: 1405m2

Nabízíme vám k prodeji rozlehlý stavební pozemek v obci Sentice ve vzdálenosti pouhých 18 km do Brna se skvělou dostupností a dojezdovou vzdáleností. Pozemek se nachází v obklopení lesů na velmi pěkném okrajovém místě obce. V okolí jsou novostavby rodinných...

Prodej, pole, 13853 m2, Sentice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Sentice

Plocha pozemku: 13853m2

Nabízíme k prodeji ornou půdu v katastrálním území Sentice, okres Brno-venkov. Jedná se o dvě parcely, které jsou zemědělsky využívány. Příjezd po krajské silnici a obecní komunikaci.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 4.

Často hledané: