0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, stavební pozemek, 391 m2, Štětí, okres Litoměřice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Štětí

Plocha pozemku: 391m2

Nabízíme prodej parcely k výstavbě rodinného domu přímo v centru města Štětí. Pozemek je zčásti oplocen, veškeré IS přímo u pozemku.

Prodej, pozemek 356 m2, Brocno

Zařazení: prodej pozemků Štětí

Plocha pozemku: 356m2

Nabízíme k prodeji slunný pozemek na okraji obce Brocno. Pozemek je celkové plochy 356m2. Dříve na pozemku stála stavba, stavba je již zbouraná. Na pozemku je kopaná studna, dříve na pitnou vodu, nyní není známo v jakém je stavu. Pozemek je dobře přístupný...

Prodej, zahrada + chata, Štětí

Zařazení: prodej pozemků zahrada Štětí

Plocha zahrady: 450m2

Nabízíme prodej chaty v osobním vlastnictví se zahradou (cca 450 m2) v nájmu od města Štětí. Chata je vybavena kuch. linkou, posezením, suché WC, zavedena voda + elektrika, televize,v podkroví možnost spaní. Před chatou prostorná a velmi pěkná zastřešená...

385 000,- Kč
Nová

Prodej, stavební pozemek, 391m2, Štětí

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Štětí

Plocha pozemku: 391m2

Nabízíme k prodeji rovnou stavební parcelu 391m2 v centru města Štětí. Na stavební parcelu jdou přivést všechny inženýrské sítě. V docházkové vzdálenosti obchod Penny. Ve městě veškerá občanská vybavenost.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: