0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek pro bydlení, Štramberk, Štramberk, 2620 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Štramberk

Plocha pozemku: 2620m2

Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební pozemek v obci Štramberk, okr. Nový Jičín. Pozemek je určen k výstavbě rodinných domů. Veškeré sítě v dosahu. Příjezd po obecní komunikaci. Krásné, slunné místo s výhledem na Štramberskou Trůbu. Jedná se o parcely...

Prodej stavebního pozemku na Štramberku

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Štramberk

Plocha pozemku: 3435m2

Prodej stavebního pozemku na Štramberku o velikosti 3.435 m2. Elektřina je na pozemku. Další sítě v dosahu 100 m. Pozemek se nachází v klidné části obce s dobrou dostupností do školy, na náměstí i na autobus. Více informací Vám zašlu emailem.

Prodej, pozemek, 4266 m2, Štramberk

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Štramberk

Plocha pozemku: 4266m2

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce Štramberk. V katastru veden jako trvalý travní porost. Dle územního plánu plocha smíšená nezastavěného území. Výhodou zajímavá a klidná lokalita na okraji obce směrem na Bílou horu. Kupní cena nezahrnuje daň...

Sleva 4%
580 000,- Kč
557 692,- Kč

Dražba pozemků - zahrady (742 m2) s příslušenstvím, okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej pozemků Štramberk

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nacházejí v jihovýchodní zastavěné části města Štramberk. Jedná se o sousedící travnaté pozemky pravidelných tvarů. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: