0

Prodej pozemků Opava

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Opava. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Opava, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Opava a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Opava. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Opava.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek, 3914 m2, Třebom

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Třebom

Plocha pozemku: 3914m2

Nabízíme k prodeji stavební parcelu, o celkové rozloze 3914 m2, která se nachází v obci Třebom, nedaleko Opavy. V územním plánu obce je určen k výstavbě. Více informací, možnost financování a prohlídky u makléře.

Prodej, provozní plochy, 3914 m2, Třebom

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Třebom

Plocha pozemku: 3914m2

Nabízíme k prodeji provozní plochu, o celkové výměře 3914 m2, která se nachází v obci Třebom. Na pozemku se nachází zděná cihlová budova, kterou lze použít k podnikatelské činnosti. Více informací, možnost financování a prohlídky u makléře.

Prodej, pozemek, 700 m2, Opava, Třebom

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Třebom

Plocha pozemku: 700m2

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 700 m2, rozměry pozemků cca 64 x 11 m. Parcela je v současné době vedena jako orná půda, v původním územním plánu ještě vedeno jako pozemek určený k zalesnění. Možná změna územního plánu. Sítě voda a elektřina.

Prodej, pozemek, 3936 m2, Třebom

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Třebom

Plocha pozemku: 3396m2

Nabízíme k prodeji stavební parcelu, o výměře 3936 m2, která se nachází v obci Třebom, nedaleko Opavy. Inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku. Dle územního plánu obce určen k výstavbě. Více informací, možnost financování a prohlídky u makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Opava z celkového počtu 4.

Často hledané: