0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

120 EX 21370/14 podíl 1/2 pozemku v Uherském Ostrohu

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Uherský Ostroh

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku v Uherském Ostrohu, okres Uherské Hradiště. Předmětný pozemek se nachází cca 70 m jihovýchodně od okraje zastavěné části města Uherský Ostroh. Jde o zemědělský pozemek tvaru dlouhého a úzkého pásu. K pozemku vede nezpevněná...

Prodej, pozemek pro bydlení, Uherský Ostroh, 2584 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Uherský Ostroh

Plocha pozemku: 2584m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům s dvorkem o výměře 230 m2 v Uherském Ostrohu. Dům je určený k rekonstrukci, po případě je možnost využít jako lukrativní pozemek v centru města. Je zde přívod elektřiny, vody i odpadů, celá zastavěná plocha je podsklepená....

Prodej, trvalý travní porost, Uherský Ostroh, 2352 m²

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Uherský Ostroh

Plocha pozemku: 2352m2

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku pro zemědělské využití v obci Uherský Ostroh o výměře 2352 m². Pozemek je vedený jako pozemek pro zemědělské využití, lze jej využít jako louka, pastviny, orná půda. Ev. číslo: 20733.

Prodej, stavební pozemek, Uherský Ostroh

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Uherský Ostroh

Plocha pozemku: 2376m2

Nabízíme k prodeji rovinatý nadstandardní stavební pozemek v KÚ Uherský Ostroh, ulice Třebízského o výměře 2 386 m2. Inženýrské sítě u pozemku. Pozemek je v klidné okrajové části města časovou dostupností do centra cca 10 min. chůze.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: