0

Prodej pozemků Brno-venkov

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Brno-venkov. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Brno-venkov, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Brno-venkov a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Brno-venkov. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Brno-venkov.

Aktuální nabídky (3)

Stavební pozemek Újezd u Brna

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Újezd u Brna

Plocha pozemku: 927m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Újezdě u Brna, nedaleko od nově otevřeného obchodního centra a zastávky vlaku. Celková plocha činí 927 m² (13,5 x 80m). Voda je přivedena na pozemek, ostatní sítě jsou cca 70 m od pozemku.

Prodej, orná půda, 1208 m2, Újezd u Brna

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Újezd u Brna

Plocha pozemku: 1208m2

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 1208 m2 v Újezdu u Brna. Šíře pozemku je 8,6 m, délka 147,8 m. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji obce, pozemek bude zahrnut v plochách určených k výstavbě v územním plánu.

Prodej pozemku pro stavbu RD v Újezdě u Brna, stavební místo na RD Újezd u Brna

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Újezd u Brna

Plocha pozemku: 654m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu v Újezdě u Brna o celkové výměře 654 m². Jedná se o rovinatý pozemek v klidné části města, který sestává ze dvou parcel, a který je podle platného územního plánu určen pro výstavbu...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 3.

Často hledané: