0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, Ostatní, Úpice, 23463 m²

Zařazení: prodej pozemků Úpice

Plocha pozemku: 23463m2

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 23.463m2 v Úpici. Jedná se pozemky vedené na KÚ jako orná půda a trvale travní porost. Pozemky jsou na téměř samotě s krásným výhledem do okolní krajiny.

Prodej, pozemek pro bydlení, Úpice, 9036 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Úpice

Plocha pozemku: 9036m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemky na nádherném, slunném a klidném místě v obci Úpice. Místo poskytuje nádherný výhled do údolí města Úpice, na Jestřebí hory a Krkonoše. Jedná se o pozemky určené územním plánem k výstavbě rodinných domů nebo rekreačního...

Prodej, pozemek, Úpice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Úpice

Plocha pozemku: 488m2

Prodej pozemku pro výstavbu RD o CP 488 m2. Voda, elektřina, plyn a kanalizace na pozemku. Na pozemku byla odstraněna původní stavba. Klidné místo vhodné pro výstavbu atypického domu. Veškerá očanská vybavenost v místě.

Sleva 11%
190 000,- Kč
170 000,- Kč

Prodej, zahrada, Úpice, 369 m²

Zařazení: prodej pozemků zahrada Úpice

Plocha zahrady: 369m2

Prodej 1/2 zahrádky s chatkou v Úpici, celková plocha 369m2, voda obecní, el. není. Výhled na město, Wolkerova ul. Doposud pouze udržovaná, nevyužívaná.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: