0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, vinice, 3330 m2, Velké Bílovice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Velké Bílovice

Plocha pozemku: 3330m2

Prodej pozemku o výměře 3330 m2 v katastru obce Velké Bílovice. Pozemek je rovinatý, vedený jako vinice, v současné době užívaný jako orná půda, při změně územního plánu je vhodný jako stavební parcela. Nachází se na okraji obce, je z něho pěkný výhled...

Prodej, pole, 3314 m2, Velké Bílovice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Velké Bílovice

Plocha pozemku: 3314m2

Nabízíme k prodeji ornou půdu v katastrálním území Velké Bílovice, okres Břeclav. Jedná se o jednu parcelu, která je zemědělsky využívána. Příjezd po městské komunikaci.

Prodej, stavební pozemek, komerční výstavba, CP 4770 m2, Velké Bílovice

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Velké Bílovice

Plocha pozemku: 4770m2

Nabízíme pozemek o velikosti 4770 m2. V současnosti je pozemek zapsán jako orná půda, je určen pro budoucí komerční výstavbu a to lehká výroba. Šíře pozemku 25,5 m2, délka 177,40 m2. Příjezd po asfaltové silnici. Více informací u realitního makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: