0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Prodej, orná půda, 2095 m2, Vlastiboř u Železného Brodu

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Vlastiboř

Plocha pozemku: 2095m2

Prodej pozemku o výměře 2095 m2 v katastru obce Vlastiboř u Železného Brodu. Jedná se o lesní pozemek s několika stromy, užívaný jako pole, dobře dostupný z místních komunikací. V tomto katastru jsou na prodej další pozemky. Kupující je povinen uhradit...

Prodej, louka, 2116 m2, Vlastiboř u Železného Brodu

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Vlastiboř

Plocha pozemku: 2116m2

Prodej pozemku o výměře 2116 m2 v katastru obce Vlastiboř u Železného Brodu. Jedná se o trvalý travní porost, dobře dostupný z místních komunikací. V tomto katastru jsou na prodej další pozemky. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, louka, 2090 m2, Vlastiboř u Železného Brodu

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Vlastiboř

Plocha pozemku: 2090m2

Prodej pozemku o výměře 2090 m2 v katastru obce Vlastiboř u Železného Brodu. Jedná se o trvalý travní porost, dobře dostupný z místních komunikací. V tomto katastru jsou na prodej další pozemky. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: