0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej, stavební parcela, 1090 m2, Vysoká nad Labem

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Vysoká nad Labem

Plocha pozemku: 1090m2

Prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě Vysoká nad Labem. Pozemek o výměře 1090 m2 se nachází v zástavbě rodinných domů. Dle územního plánu je pozemek určen ke stavbě rodinného domu. IS v blízkosti pozemku. Více informací u makléře.

Prodej, stavební parcela, 1091 m2, Vysoká nad Labem

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Vysoká nad Labem

Plocha pozemku: 1091m2

Prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě Vysoká nad Labem. Pozemek o výměře 1091 m2 se nachází v zástavbě rodinných domů. Dle územního plánu je pozemek určen ke stavbě rodinného domu. IS v blízkosti pozemku. Více informací u makléře.

Prodej, stavební parcela, 2181 m2, Vysoká nad Labem

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Vysoká nad Labem

Plocha pozemku: 2181m2

Prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě obce Vysoká nad Labem. Pozemek o výměře 2181 m2 se nachází v zástavbě rodinných domů. Dle územního plánu je pozemek určen ke stavbě rodinného domu. IS v blízkosti pozemku. Příjezd k pozemku je po asfaltové...

Prodej, les, Vysoká nad Labem, 35099 m²

Zařazení: prodej pozemků les Vysoká nad Labem

Plocha lesa: 35099m2

Nabízíme k prodeji lesní pozemek o celkové výměře 35.099 m2. Les je dle hospodářských osnov ve stáří 80+. Většinu prostoru tvoří borovice. Doporučujeme jako výhodnou investici.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: