0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej zasíťované stavební parcely - Zaloňov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Zaloňov

Plocha pozemku: 2293m2

Nabízíme prodej stavební parcely o rozloze 2293 m2 v obci Zaloňov. Tato obec se nachází 4 km od Jaroměře, 10 km od Dvora Králové nad Labem a 23 km od Hradce Králové. Zasíťováno - kromě plynu, který v obci není zaveden. K pozemku vede vyasfaltovaná příjezdová...

Prodej stavebního pozemku, Zaloňov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Zaloňov

Plocha pozemku: 2293m2

Prodej stavebního pozemku, Zaloňov Nabízíme k prodeji pozemek - vedený jako zahrada, který je územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu o výměře 2293 m2 v obci a katastrálním území Zaloňov (asi 10 km od Dvora Králové nad Labem, 3 km od Jaroměře)....

Prodej, zahrada, Zaloňov

Zařazení: prodej pozemků Zaloňov

Plocha pozemku: 2293m2

Prodej zahrady o celkové ploše 2292 m2 v klidné části obce Zaloňov. Na hranici pozemku elektrický proud, kanalizace a vodovod. Veškerá občanská vybavenost ve 2 km vzdálené Jaroměři.

Prodej, zahrada, Zaloňov

Zařazení: prodej pozemků zahrada Zaloňov

Plocha zahrady: 3375m2

Prodej zahrady v obci Zaloňov o celkové ploše 1687 m2. Na pozemku je vlastní studna, zaveden elektrický proud a vede zde příjezdová cesta zpevněná asfaltem. Na pozemku se nachází ovocné stromy.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: