0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (3)

Pozemek Veselá

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Zašová

Plocha pozemku: 1098m2

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Veselá (u Zašové). Výměra pozemku 1098 m2. Jedná se o rovinný pozemek, na kterém jsou vzrostlé stromy - ovocný sad. V okolí zástavba rodinných domů, klidné místo. Příjezd po obecní komunikaci. IS na hranici pozemku.

Prodej stavebního pozemku Zašová

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Zašová

Plocha pozemku: 1751m2

Prodej pozemku určeného pro stavbu rodinného domu v obci Zašová. Celková výměra činí 1751m2 a je z 1/2 zahrnut v územním plánu pro výstavbu. Jedná se o rovinný pozemek s dostupností veškerých inž. sítí, přístup po obecní komunikaci celoročně udržované....

Prodej, louka, 4645 m2, Zašová

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Zašová

Plocha pozemku: 4645m2

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 4 645 m2 na kraji obce Zašová, vedený v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, menší část les a orná půda. Více informací u makléře, doporučujeme prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 3.

Často hledané: