0

Prodej pozemků Praha-východ

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků Praha-východ. Můžete vybírat nejen stavební pozemky Praha-východ, ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky Praha-východ a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky Praha-východ. Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti Praha-východ.

Aktuální nabídky (4)

Prodej, pozemek pro bydlení, Zvánovice, 22694 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Zvánovice Zvánovice

Plocha pozemku: 22694m2

Předmětem prodeje jsou pozemky v žádané lokalitě Prahy - východ o celkové výměře 22.694 m2. Využití pozemku je vhodné pro účely zemědělského stavení v kombinaci s bydlením. Možnost koupě jen části pozemku. V případě bližších informací volejte makléři.

Sleva 46%
650,- Kč
350,- Kč

Prodej, stavební pozemek, 1254 m2, Zvánovice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Zvánovice Zvánovice

Plocha pozemku: 1254m2

Prodej stavebního pozemku o CP 1254 m2 v obci Zvánovice. Pozemek na okraji Voderadských Bučin. Na pozemku eletřina a vrtaná studna, před pozemkem veřejná kanalizace. Na pozemku vydáno stavební povolení. V obci obchod, restaurace a dětské hřište, ostatní...

Orná půda, k.ú. Zvánovice, okres Praha východ

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Zvánovice Zvánovice

Plocha pozemku: 48515m2

Prodej orné půdy v k.ú. Zvánovice v okrese Praha východ. Celkovou plochu tvoří čtyři pozemky orné půdy o rozloze 48.515 m2. Pozemky jsou aktivně obhospodařované.

Orná půda, k.ú. Zvánovice, okres Praha východ

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Zvánovice Zvánovice

Plocha pozemku: 34603m2

Prodej orné půdy v k.ú. Zvánovice v okrese Praha východ Celkovou plochu tvoří čtyři pozemky orné půdy o rozloze 34.603 m2. Pozemky jsou aktivně obhospodařované.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 4.

Často hledané: