0

Prodej rekreačních objektů Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej rekreačních objektů Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 60m 2, Chyňava, Podkozí, pozemek 252 m2

Zařazení: prodej chaty Beroun, Chyňava

Stav chaty: po rekonstrukci

Prodej hezkého patrového rodinného rekreačního domu po rekonstrukci se zařízením, 60 m2 s terasou, na zajímavém místě. Pronajatý pozemek s udržovanou zahrádkou 252 m2 v obci Chyňava, Podkozí, okres Beroun, je svažitý a nabízí se z něj hezký výhled (2000...

Prodej chalupy 590 m2, Nový Jáchymov

Zařazení: prodej chalupy Beroun, Nový Jáchymov

Stav chalupy: velmi dobrý

Prodej zděné chalupy s užitnou plochou 105 m2 na pozemku 590 m2, v obci Nový Jáchymov s nádhernou přírodou Křivoklátska, 36 km od Prahy. Dům s číslem evidenčním je určený k rodinné rekreaci, s možností celoročního užívání. Dům je napojen na kanalizaci,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.