0

Prodej chalupy, Most

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej chalupy, Most. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej chalupy a lokalitě Most odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, chata 2+kk ,154 m2, Korozluky, okr. Most

Zařazení: prodej chalupy Most, Korozluky

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Nabízíme prodej chalupy v klidné části obce Korozluky. V přízemí se nachází dva pokoje s možností vytápění krbovými kamny, koupelna a vstupní chodba. Dále je možnost půdní vestavby. K chatě náleží malá předzahrádka. Financování zajistíme. Kupující je...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej chalupy a lokalitě Most z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres most se nachází na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu činí pouze 467 km2 a je tak druhým nejmenším okresem v kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel na území okresu 117 tisíc a hustota osídlení byla 250 obybatel na km2. Z celkového počtu 26 obcí má 6 statut města. Sídlem okresu je město Most. Povrch území je členitý. Na severu se nachází Krušné hory, na jihovýchodě jsou výběžky Českého středohoří a ve středu se nachází Mostecká kotlina.