0

Prodej chalupy, Uherské Hradiště

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej chalupy, Uherské Hradiště. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej chalupy a lokalitě Uherské Hradiště odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, chalupa se stavebním pozemkem, 37 m2 + 3093 m2

Zařazení: prodej chalupy Uherské Hradiště, Topolná

Stav chalupy: velmi dobrý

Prodáváme ideální pozemek s chalupou a přístavkem pro auto a nářadí. Chalupa i pozemek je ve vynikajícím stavu na okraji obce v klidném prostředí. Chalupa je podsklepená, dvě podlaží. Počet místností 4, včetně kuchyňského koutku.Topení nyní přes tuhá...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej chalupy a lokalitě Uherské Hradiště z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Uherské Hradiště se rozprostírá na jihu Zlínského kraje. Na jihozápadě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihovýhodě hraničí se Slovenskou republikou. Jeho rozloha je 991 km2. V roce 2010 zde žilo 144 tisíc obyvatel a hustota obyvatelstva činila 145 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (7 měst). Povrch je členitý, na západě území jsou Chřiby a na jihovýchodě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšším místem okresu je Velká Javořina s nadmořskou výškou 970 metrů. Územím protéká řeka Morava s přítokem Olšava. K významným historickým památkám okresu patří komplex církevních staveb na Velehradě, hrad Buchlov a barokní zámek v Buchlovicích.