0

Prodej chalupy, Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej chalupy, Ústí nad Labem. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej chalupy a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chalupa, Moravany u Dubic

Zařazení: prodej chalupy Ústí nad Labem, Řehlovice

Stav chalupy: dobrý

Hledáte bydlení na klidném místě kde můžete relaxovat po náročném dni, nebo chce mít možnost trávit víkendy mimo ruch měst, pak právě vám nabízíme chalupu s pozemkem o celkové roloze 996 m2 v obci Moravany u Dubic. Chalupa je v dobrém stavu, kolaudována...

Prodej, chalupa 5+1, Povrly - Český Bukov

Zařazení: prodej chalupy Ústí nad Labem, Povrly

Stav chalupy: velmi dobrý

Uvažujete o koupi chalupy k celoročnímu bydlení, takovou nabídku pro vás máme - chalupa 5+1 s pěknou, rozlehlou, udržovanou zahradou, ovocným sadem, tureckým altánem, skleníkem, hospodářským stavením, dílnou, garáží pro dvě auta v klidné a doposud neobjevené...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej chalupy a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.