0

Prodej rekreačních objektů Hodonín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej rekreačních objektů Hodonín. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Hodonín odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej rekreačního objektu s vinným sklípkem, s vlastním pozemkem s vinicí 5004m2, Mutěnice - Pod Dubňanskou Horu

Zařazení: prodej chaty Hodonín, Mutěnice

Stav chaty: po rekonstrukci

V zastoupení majitelů nabízíme prodej rekreačního objektu s ubytováním, s vinným sklípkem a vlastní vinicí 5004m2, v krásném prostředí mezi vinohrady v Mutěnicích- Pod Dubňanskou Horů. Sklípek s vinící se nachází v atraktivní lokalitě za obci Mutěnice,...

Prodej, chalupa, Moravský Písek

Zařazení: prodej chalupy Hodonín, Moravský Písek

Stav chalupy: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji chalupu po zdařilé rekonstrukci v obci Moravský Písek. Oprava byla dokončená v roce 2014. Dům je podřezaný, jsou udělané nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Tato chaloupka slouží zejména jako prostor k rekreaci a oddechu. V tomto...

Sleva 6%
2 600 000,- Kč
2 450 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Hodonín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hodonín se nachází v jihovýchodní části Jihomoravského kraje při hranici se Slovenskou republikou. Na východě sousedí se Zlínským krajem. Území okresu má rozlohu 1099 km2. Na severu zasahuje na území Ždánický les a Chřiby. Střed je rovinatý a na východě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšší místo leží u hranic se Slovenskem a jeho nadmořská výška je 842 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Velička a řeka Kyjovka. V roce 2010 měl okres 156 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činila 141 osob na km2. Okres se skládá z 81 obcí a z nich má 8 statut města. Sídlem je město Hodonín. K historicky zajímavým památkám patří templářská tvrz v Čejkovicích, zámek v Kyjově, zámek v Miloticích a církevní stavby ve Veselí na Moravě.