0

Prodej rekreačních objektů Plzeň

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej rekreačních objektů Plzeň. Celkem 3 nabídek v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Plzeň odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, chata, 17 m2, Nová Hospoda, Plzeň

Zařazení: prodej chaty Plzeň-Nová Hospoda

Stav chaty: dobrý

Prodej chaty 17.m2 na pronajatém pozemku o velikosti 400 m2.

Prodej, chata 2+1, 320 m2, Plzeň - Valcha, ul. U Kolejí

Zařazení: prodej chaty Plzeň-Litice

Stav chaty: velmi dobrý

Na prodej udržovaná chata s pozemkem v Plzni na Valše, vhodná k rekreaci či trvalému bydlení. Chata o dispozici 2+1 prošla částečnou rekonstrukcí v r. 2014, kdy došlo k výměně el. rozvodů, vody a střešní krytiny (kanadský šindel). Má novou kuchyňskou...

Prodej, chata, 20 m2, Plzeň

Zařazení: prodej chaty Plzeň-Koterov

Stav chaty: dobrý

Nabízíme k prodeji pozemek pro chatu o zastavěné ploše 20m2, která byla z důvodu havarijního stavu odstraněna. Výměra pozemku je 158m2. Pozemek se nachází v chatové oblasti v Plzni Koterově, nedaleko řeky Úslavy. Pozemek se nenachází v záplavovém území....

Sleva 7%
270 000,- Kč
250 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Plzeň z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-město se se nachází v Plzeňském kraji. S rozlohou 261 km2 je to nejmenší okres kraje. Avšak s početem obyvatel 185 tisíc a hustototou obyvatelstva 711 obyvatel na km2 je to zároveň nejlidnatější okres kraje. Město Plzeň se leží v Plzeňské kotlině. Územím protékají řeky Berounka, Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále se zde vyskytuje vodní nádrž České údolí a Velký Bolevecký rybník. Celkový počet obcí je 15 a 2 mají statut města.