0

Pronájem bytů 2+1, Vsetín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů 2+1, Vsetín. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem bytů 2+1 a lokalitě Vsetín odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, byt 2+1, Valašské Meziříčí, ul. Seifertova

Zařazení: pronájem bytů Vsetín, Valašské Meziříčí

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1, který se nachází v 5 NP panelového domu bez výtahu. Byt má zděné bytové jádro a prostornou koupelnou s keramickými obklady. Pokoje jsou průchozí. Byt je částečně zařízený.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů 2+1 a lokalitě Vsetín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vsetín leží v severovýchodní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Moravskoslezským krajem a na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Zaujímá rozlohu 1143 km2 a je tak největším okresem kraje. Povrch je hornatý, na severu se nachází Moravskoslezské Beskydy, na jihovýchodě Javorníky, na západě Hostýnské vrchy a ve středu Vsetínské vrchy. Nejvyšší horou je je Čertův mlýn s nadmořskou výškou 1206 metrů. Územím protéká řeka Bečva. Jejími přítoky jsou Vsetínská a Rožnovká Bečva. V 59 obcích (6 měst) žije 145 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění činí 126 obyvatel na km2. Sídlem okresu je město Vsetín. V okrese Vsetín se rozkládá CHKO Beskydy o rozloze 555 km2.