0

Pronájem bytů 2+kk, Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů 2+kk, Praha-východ. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem bytů 2+kk a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce naleznete mnoho bytů o dispozici 2+kk. Prohlédněte si níže naši širokou nabídku bytů 2+kk ve všech lokalitách České republiky. Některé z těchto bytů mají i balkón. Snadno si můžete vyfiltrovat pouze novostavby anebo byty pouze v budovách specifického typu - cihlová, panelová a další. Byty 2+kk jsou velmi vhodné pro mladé páry, či skupiny studentů, protože tvoří relativně levnou možnost bydlení.

Aktuální nabídky (2)

Menší řadový dům 2+kk, 70 m, zahrada, parkování, Sibřina- Praha východ.

Zařazení: pronájem bytů Sibřina Sibřina

Stav bytu: novostavba

Hezký menší řadový dům 2+kk, 70 m, zahrada, parkování, Sibřina- Praha východ. Jedná se o pronájem prostřední části rodinného trojdomu. Vlastní oplocená zahrádka přístupná pouze přes dům. Dům se pronajímá nezařízený. Kuch. linka se spotřebiči: sporák...

Pronájem prostorného jedinečného bytu 2+kk/sklep, 2. patro, 60 m2, zařízeno, v prvorepublikové vile, Říčany

Zařazení: pronájem bytů Říčany

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu designový byt o dispozici 2+kk v horním patře jedinečné prvorepublikové vily v Říčanech. V domě jsou celkem tři bytové jednotky. Výměra bytu je 60 m2 a k příslušenství patří sklepní prostor. Dispozičně je zde velký obývací...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů 2+kk a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.