Pronájem bytů garsonka, Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů garsonka, Louny. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem bytů garsonka a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte garsonku? Garsonky jsou malé byty tvořené zpravidla pouze jednou obytnou místností s příslušenstvím. Slovem garsonka jsou označovány byty 0+1 a 1+kk. V naší nabídce naleznete byty garsoniéry ve všech lokalitách České republiky. Velmi často je také vyhledávaný pronájem garsonek, což je vhodná volba pro mladé páry či jednotlivce. Jako levné přechodné bydlení to je perfektní volba. Většina těchto bytů je s vybavením, najdou se i garsonky s balkónem nebo sklepem.

Aktuální nabídky (1)
Seřadit: Nejlevnější Nejdražší Nejnovější Nejstarší Zobrazit: Vše Pouze zlevněné

Pronájem, garsonka 20 m2, SNP, Louny

Zařazení: pronájem bytů Louny

Stav bytu: dobrý

Sleva 21%
7 000,- Kč
5 500,- Kč
Dlouhodobý pronájem Garsonky 20m2 ,SNP, Louny Garsonka má nová plastová okna nové vchodové dveře do bytu s bezpečnostním zámkem. V chodbě je skříň. Podlahy jsou pokryté PVC je zde nová kuchyňská linka. Byt se nachází v 6.patře panelového domu s výtahem....
Kontaktovat prodávajícího

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů garsonka a lokalitě Louny z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.
0
Realhit.cz